bilgi@gelenekseltarim.com

Tesisimiz Hizmete Başlamıştır.

Tesisimiz Hizmete Başlamıştır.

Kuruluş Amacımız

Geleneksel Tarım olarak firmamızın öncelikli hedefi toprağı kimyasaldan arındırmak.Sağlıklı beslenme bir zincir ve bu zincirin en önemli halkası toprak. İşte bizde tam da bu nedenle zincirin ilk halkasında kendimize bir yer açıp bu işe gönül verdik. Ankara’nın Şereflikoçhisar ilçesinde organik solucan gübresi üretmeye başladık.Dediğimiz gibi biz bu zincirin sadece bir parçasıyız. Umudumuz; herkesin ülkemiz, geleceğimiz, çocuklarımız için, dünya için bilinçlenmesi ve bir an önce yıllardır yapılan yanlışlardan vazgeçip, sağlıklı yaşam için elinden geleni yapması.

“Sevdiği işi yapan insan, hiç çalışmamış sayılır.” sözüne yürekten inanıyor, severek yapılan her işin farklılık yaratacağını düşünüyoruz. Solucan gübresi üretimine katkı sağlamakla gurur duyuyoruz. Eğer siz de topraklarınızda solucan gübresi kullanmak istiyorsanız veya solucan gübresi üretmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Gönülden gönüle köprüler kurmaya, bu konuda herkesin yardımcısı olmaya açığız...

Misyonumuz

Günümüzde kimyasal gübrelerle genetiği bozulmuş tarım ürünlerinin aksine solucan gübresi üretimiyle, eski günlerdeki gibi doğal ve organik ürün yetiştirme ve üretmeye katkı sağlayıp organik tarıma destek vermekteyiz. Geleneksel Tarım olarak tarıma verdiğimiz önemi tamamen organik olan gübremizi toprakla buluşturmayı ve tarımda verimi arttırmayı hedef edindik. Bu hedef doğrultusunda Ankara’nın Şereflikoçhisar ilçesinde tesisimizi kurup üretimimize başladık.

Vizyonumuz

Geleneksel Tarım olarak vizyonumuz yakın gelecekte tarımdan kimyasalı tamamen çıkarıp yerine doğal organik ürünler üretmektir.Topraklarımızın kurtuluşu için çıkılan bu yolda solucan gübresinin bilinilirliğini ve kalitesini arttırmak için çalışmalarımıza hızla devam edeceğiz.Bunun için üretim ve planlama ağımızı genişletip tüm Türkiye’ye solucan gübresini tanıtıp, her yerde kullanılmasını sağlayacağız.

HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin